Formy płatności

Pamiętaj, by przy odbiorze przesyłki sprawdzić stan opakowania. W przypadku uszkodzenia wypełnij protokół szkody w obecności kuriera, a jeśli nie możesz na miejscu sprawdzić stanu przesyłki, poproś go o zapisanie w protokole odbioru: 'Przesyłka przyjęta z zastrzeżeniami'.
Dostawca wie, że na Twoją prośbę ma obowiązek wypełnić takie dokumenty. Zgodnie z prawem przewozowym na spisanie protokołu masz 7 dni kalendarzowych. Protokół spisany w tym czasie będzie zasadny tylko w przypadku zapisania uwag co do stanu przesyłki.
Wysyłane przez nas produkty są ubezpieczone. Kurier zobowiązany jest zaczekać przez czas niezbędny do sprawdzenia paczki..

Standardowa przesyłka towaru nie obejmuje usługi wniesienia go do mieszkania (w przypadku produktów wielkogabarytowych).
 
Za zakupiony towar można zapłacić na trzy soposby:
Wpłacając na nasze konto

ING BANK ŚLĄSKI

 1. nr konta złotówkowego 58 1050 1386 1000 0023 1400 3522
 2. nr. konra euro  NG BP LPW PL34 1050 1386 1000 0091 3727 1947
 3. Ramy wysyłamy pod wskazany adres za pomocą firm kurierskich EUROKURIERA oraz zgodnie z ich cennikiem ./ przedpłata lub pobranie /
 4. Odbiór osobisty w zakładzie .

  CZAS OCZEKIWANIA PO DOKONANIU WPŁATY lub ZALICZKI W WYSOKOŚCI 1/3 KWOTY CAŁKOWITEJ DO 4 TYGODN DLA RAM PROSTOKĄTNYCH , DLA RAM OWALNYCH DO 6 TYGODNI ORAZ NIETYPOWYCH KSZTAŁTÓW CZAS MOŻE ULEC PRZEDŁUŻENIU  / LICZĄĆ DNI ROBOCZE / - !!! 
  ODSTĄPIENIE LUB NIE ODEBRANIE ZAMÓWIENIA ŁĄCZY SIĘ Z UTRATĄ ZALICZKI . 
  Zakupiony towar obięty jest rocznym okresem gwarancyjnym / 1rok / na podstawie 
  Podstawa prawna: art. 577 § 4 i 581 Kodeksu cywilnego

Wszelkie przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Eurokurier chyba, że klient życzy sobie inaczej. Zamówienia po wpłaceniu na konto bankowe realizujemy do miesiąca. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone do wartości przesyłek nie mniejszej niż 500 zł. Proszę o sprawdzenie towaru w obecności kuriera. Czas reklamacji do 7 dni w firmie kurierskiej.
Zwroty 
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dn. 31 marca 2000

r.) Klient ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.dotyczy to tylko przesyłek kupionych gotowych w sklepie , a nie zamówionych na wymiar  lub o nietypowych kszałtach ram , luster itp .
Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania), posiadającego oryginalnie przymocowane metki oraz oryginalnie opakowanego (opakowanie nie może być zniszczone), jeżeli towar występował w opakowaniu. 


Zwrot należności nastąpi w ciągu 14 dni roboczych drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto.
Zwracany wyrób należy odsyłać razem z otrzymaną z nim fakturą lub paragonem oraz pisemnym potwierdzeniem zwrotu.
Od ceny towaru zwracanego odliczane są koszty jakie sklep musi ponieść w związku ze zwrotem pieniędzy. Koszty dostawy i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. 

Przesyłki ze zwracanym towarem który z powodu nieodpowiedniego opakowania zostanie uszkodzony w trakcie transportu będą odsyłane do klienta na jego koszt.lub potrącane zostaną koszty naprawy przesyłki . Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki zwracanej .

Pamiętaj:   Nie uwzględniamy zwrotów za zamówione ramy o niestandardowych wymiarach lub zamówionych na życzenie klienta , nie zwracamy zaliczek w trakcie realizacji zamówienia oraz nie dokumujemy jakich kolwiek zmian w tracie realizacji zamówienia .